Hakkımızda

Anadolu Sucuk üretim sürecinde, emeğeçevreyeçalışanlarına

saygılı bir tutum sergilerken, doğal kaynakları da verimli bir şekilde kullanarak sürdürülebilir bir yaklaşım benimsemiştir. Bu değerler sayesinde et ve et ürünleri sektörüne yenilikçi bir soluk katmayı hedeflemiştir.

Biz Kimiz ?

Efeturk, tüm Avrupa’da helal, kaliteli ve güvenilir ürünleri ile tüketici güvenini kazanan bir marka olmayı başarmıştır.

Efeturk ailesi olarak, 6 sene önce çıktığımız Avrupa gıda et sektöründeki yolculuğumuza, sizlerin destek ve memnuniyetiyle emin adımlarla, ilerlemekten gurur duyuyoruz.

Hep hayalini kurduğumuz ve sizin de özlem duyduğunuz Anadolu’nun tarihi lezzetlerinden olan geleneksel sucuğumuzu Avrupa’ya taşıyoruz ve Anadolu Sucuk markasını sizlerle buluşturmanın sevincini ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Geleneksel tatlarla modern üretim tekniklerini birleştirerek, Anadolu Sucuk hem yöresel köklerine bağlı kalır hem de çağdaş tüketici taleplerine cevap verir. Tüketiciler, her bir ısırığında kendilerini Anadolu’nun zengin ve lezzetli mutfağında geziniyormuş gibi hissederler.

Anadolu Sucuk markasıyla da her ürünü aynı titizlikle üreten, emeğe, çevreye ve çalışanına saygılı doğal kaynaklarını verimli kullanan, oluşturduğu değerlerle et sektörüne yeni bir soluk katabilmeyi kendine misyon edinmiştir.

Anadolu Sucuk olarak vizyonumuz, Anadolu’nun asırlardır süregelen bu eşsiz lezzetini muhafaza ederek, gelecek nesillere aktarabilmek ve bu lezzeti tüm Avrupa ile buluşturabilmektir.

Helal Üretim
100%
Eşsiz Lezzet
100%
Güven
100%
Kalite
100%